مطالب مشابه

یک نظر

 1. 1

  سعد

  میدونید مشکل خیلی از فمینیسم های خانم چیه؟ حسادت. من خودم یک پسر هستم و 29 سال سن دارم. از 12 سال پیش مریضی اسکیزوفرنی دارم. از بدترین و پیچیده ترین مریضی های روانی. انواع مختلفی داره. مال من نوع آشفتگی روان است. عوارض زیاد و وحشتناکی داره. یکی از این عوارض که در من به وجود اومده حسادت شدید نسبت به جنس مخالف است. الان قرصهای آرامبخش مصرف میکنم و حسادت در من خیلی خفیف شده. ولی قبل از مصرف دارو حسادت به جنس مخالف اینقد شدید بود که صبح تا شب یک لحظه هم آرامش نداشتم و حتی صبح زود که بین خواب و بیداری بودم این فکرها(ظلم زنها به مردها) تو سرم میپیچید. فقط میخواستم به علما حمله کنم و ازشون اعتراف بگیرم و اونا رو وادار به دفاع از آقایون بکنم. زشتی یا آبروی کسی(حتی خواهر) برام مهم نبود. خیلی زجر میکشیدم. خیلی خیلی زیاد. و خیلی حرفها داشتم. در خیلی زمینه ها. در مورد ظلم به آقایان.
  اما الان که آرامش دارم میدونم که باز ظلمهایی در حق آقایان است. بعضی هاش مقصر فرهنگ و محل زندگیه. بعضی هاش مربوط به ایرانه و مقصر آخوندای کشورن. بعضی هاش مقصر اسلام و خداست و چاره ای جز تحمل ندارم. گرچه بعضی وقتها این زخم دردش بالا میره و به خدا بد و بیراه میگم.
  موردایی که در فرهنگ محل زندگی ما به آقایون ظلم میشه رو قوانین اسلام هم حرف منو تایید میکنه. اما کاش توسط مذهبیون در سخنرانی ها بیان بشه. که نمیشه.

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تابش Tabesh.net