۱۴ - شهریور - ۱۳۹۲                  

ساعت هوشمند سامسونگ، بسیار شبیه عینک گوگل است منتها نه روی چشم بلکه روی دست!ساعت هوشمند سامسونگ

یکی از ویژگی های ساعتی که بسیاری دنبال آن بودند، داشتن دوربین ۴ مگاپیکسل روی آن است که کاربر می تواند با عکس گرفتن از غذایی که می خورد، از میزان سلامت خود آگاه شود.

در واقع دوربین با دریافت اطلاعاتی از غذا، با فناوری ردیابی سلامت می تواند به شما بگوید که چاق هستید یا دارای اندامی متوسط با ضعیف و . . . هستید و بعد برای شما برنامه رژیم غذایی صادر کند.

از این حیث دستگاه رقیبی سر سخت برای محصولات مشابه در زمینه سلامت فردی مانند Nike Fuelband  و Fitbit Flex خواهد بود.

بنابراین ساعت هوشمند سامسونگ روی دست، دارای اینترنت بوده و ارتباط لازم را برای دریافت هر آنچه می خواهید، انجام می دهد.

این ساعت صفحه ای سه اینچی داشته و اسپیکرها نیز روی آن به خوبی تعریف شده است. همچنین دو دکمه در بالا و پایین ساعت تعبیه شده (همراه با دکمه روشن و خاموش) تا دستورات با فشار روی آن اجرا شود.

از طریق بلوتوث با گلگسی سری اس و تبلت های سامسونگ به خوبی سازگاری داشته و البته با هر نوع گوشی هوشمند و تبلت دارای آندروید، سازگاری می یابد.

همچنین از طریق بلوتوث می تواند با اپ های آندرویدی روی سایر دستگاه ها ارتباط برقرار کند.

رنگ ساعت مشکی و خاکستری بوده و از طریق وای- فای به اینترنت وصل می شود.

دستگاه تا ۱۰ ساعت باطری داشته و از طریق آن می توانید به گوشی هوشمند وصل شده و مکالمه تلفنی انجام دهید. انجام ارتباط با اکانت فیس بوک و توئیت نیز در زیر مجموعه این ساعت تعریف شده است.

مشخصات دستگاه نشان می دهد سامسونگ در طراحی دستگاه به برخی ویژگی های گوگل گلس یا همان عینک گوگل توجه ویژه داشته است و در واقع عینک گوگل را روی دست کاربران آورده است.

کنفرانس چهارم سپتامبر برای معرفی سخت افزار دستگاه و نوع طراحی آن برگزار شد و این ساعت رقیبی برای ساعت های سونی و اپل و پبل خواهد بود.

منبع: ونچور بیت

يک ديدگاه

  1. شعر می‌گه:

    عااالی بود سپاااااااس از سایت عااالی تون

بيان ديدگاه


سه + چهار =

اعلانات